Samsung galaxy A54

Spotkał Cię niespodziewany wydatek? Zdecyduj się na kredyt pozabankowy online

 

Kosztowna usterka samochodu, niespodziewany wyjazd czy nagła choroba – nieplanowane wcześniej wydatki potrafią znacznie zawęzić nasz budżet. Bank odmawia Ci udzielenia kredytu? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jakie korzyści niosą za sobą internetowe pożyczki od instytucji pozabankowych.

 

Kredyt pozabankowy bez konieczności wychodzenia z domu

Po szybki kredyt pozabankowy z każdym rokiem sięga coraz więcej polskich rodzin. Pożyczki online stanowią bowiem pomocne rozwiązanie dla pożyczkobiorców, których wniosek o gotówkę odrzucany był dotychczas przez tradycyjne placówki bankowe.

W ofercie prywatnych pożyczkodawców dostępne są umowy o kredyt online, które zawierane są bez konieczności wychodzenia z domu. Klient może dopełnić wszystkich formalności przez internet, czat lub za pośrednictwem kuriera. Warto także dodać, że wnioski z prośbą o kredyt pozabankowy rozpatrywane są najczęściej jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu internauta może cieszyć się dodatkowymi środkami nawet po godzinie od otrzymania decyzji od konsultanta.

 

Na jakich zasadach udzielane są kredyty pozabankowe?

Chcąc jak najbardziej sprostać potrzebom klientów, firmy pożyczkowe oferują umowy kredytowe, które zawierane są na bardzo elastycznych zasadach. Aby ubiegać się o dodatkowe środki, wnioskodawca powinien mieć ukończone 21 lat, polski adres zamieszkania i zameldowania oraz stały dochód miesięczny w wysokości minimum 500 złotych.

Należy jednak pamiętać, że kredyty pozabankowe udzielane są wyłącznie konsumentom, którzy nie posiadają negatywnych wpisów w bazach informacji gospodarczych. Doradcy z firm pożyczkowych dokładnie weryfikują profil wnioskodawcy, sprawdzając dane zawarte w takich rejestrach, jak m.in. BIK, BIG, ERIF, KRD oraz KBIG.

 

Kredyty pozabankowe dla osób korzystających z zasiłków

Z usług firm pozabankowych skorzystać mogą zarówno osoby pracujące, jak i zasiłkobiorcy. W każdym z tych przypadków należy zadbać jednak o skompletowanie potrzebnych dokumentów.

Wnioskodawcy, którym przysługuje specjalne świadczenie wypłacane przez państwo, powinni w pierwszej kolejności dostarczyć doradcy kredytowemu decyzję o przyznaniu zasiłku z Gminnego lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej bądź Urzędu Miasta i Gminy. Niektóre z placówek pożyczkowych poproszą Cię dodatkowo o wgląd w dokument z informacją na temat ewentualnej rewaloryzacji świadczenia.

 

Szukasz sprawdzonego kredytodawcy? Zaufaj ekspertom z TAKTO Finanse

Firma TAKTO Finanse to rzetelny pożyczkodawca, oferujący internautom kredyty pozabankowe na prostych i elastycznych zasadach. Przedsiębiorstwo to oznaczone zostało dodatkowo licznymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że decyduje się on na produkt, który pozostaje zgody z normami etycznymi i prawnymi funkcjonującymi na polskim rynku finansowym. Odwiedź stronę internetową takofinanse.pl, aby poznać więcej szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *